2022. gada 27.oktobrī Latvijas Universitātē norisināsies ikgadējā Karjeras iespēju diena

Dalība Karjeras iespēju dienā ir darba devēju iespēja veicināt sava uzņēmuma atpazīstamību, informējot studentus par pakalpojumiem, kurus uzņēmums sniedz, vai produktiem, tehnoloģijām, kuras attīsta. Pasākuma laikā tiks iekārtoti uzņēmumu informatīvie stendi. Izstāde būs galvenā sastapšanās vieta, kurā satikt motivētākos LU studentus, dibināt kontaktus ar potenciālajiem praktikantiem vai darba ņēmējiem, kā arī nodrošināt studentus ar informāciju par darba devēju prasībām viņu veiksmīgai integrācijai darba tirgū.

Apmeklējot Karjeras iespēju dienas pasākumus, studenti varēs iepazīties ar dažādu nozaru Latvijas un starptautiskajiem uzņēmumiem, organizācijām, klātienē tikties un runāt ar to pārstāvjiem, uzzinot informāciju par prakses, vasaras un pastāvīgā darba iespējām. Tikšanās ar darba devējiem studentiem padziļina izpratni par pieprasītākajām prasmēm un kompetencēm mainīgajā darba tirgū.

Informācija par izstādes dalībniekiem-uzņēmumiem tiks publicēta speciāli izdotajā katalogā Karjeras ceļvedis un elektroniskajā katalogā. Katalogos studenti varēs uzzināt par uzņēmuma darba specifiku, tā darbiniekiem, karjeru uzņēmumā, kā arī par piedāvātajām prakses vai darba vakancēm.

Pasākums norisināsies Raiņa bulvārī 19 Lielajā aulā un Jelgavas ielā 3.

Aicinām iepazīties ar pēdējās Karjeras iespēju dienas informatīvo un iedvesmas lekciju piedāvājumu. Šī Karjeras iespēju diena norisinājās 2022. gada 17. februārī tiešsaistē. 

Pasākuma atklāšana/Anda Paegle, LU Karjeras centrs

Kvalitatīva CV sagatavošana/Dace Siliņa, LU Karjeras centrs

Karjera nav galamērķis, tas ir ceļojums/Laura Lobačova, Evolution Latvija

Kas ir Globālie Biznesa centri un kādu vērtību tie nes organizācijām?/Tatjana Dombrovska, Allnex

Procesu pastāvīga uzlabošana (Continuous improvement)/Vladislavs Sorokins, Allnex Latvia

Iespēja attīstīt karjeru un gūt starptautiski atzītus panākumus/LU Cietvielu fizikas institūts

Kā motivēt sevi darīt vairāk/Anna Mašņikova, Southwestern Advantage

Kā sevi prezentēt atlases procesā?/Edgars Lāma, Airbaltic

 

Uzklikšķini uz attēla un iepazīsties ar uzņēmumu piedāvājumu.

Karjeras ceļvedī iekļautie uzņēmumi:1Partner Latvia, A Aptiekas, SIA, Accenture Latvijas filiāle, APRANGA group,Baltijas-Amerikas Brīvības Fonds, Atea Global Services, BDO, BENU Aptieka Latvija, SIA, CGI IT Latvia, Cognizant (GB) Limited branch in Latvia, Circle K Business Centre, SIA, DECTA LIMITED / DECTA, SIA, Deloitte, Emergn, Euroaptieka, SIA,  Evolution Latvia, SIA,  EVRY Latvia, General Managing Group, SIA, Grant Thornton Baltic, SIA, Intellego, KPMG Baltics, AS, Latvijas Pasts, VAS, Linedata Services (Latvia), SIA, MSC Shared Service Center Riga, Nacionālo bruņoto spēku Rekrutēšanas un atlases centrs,  NEW LEVEL, SIA, Paula Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca, VSIA, Puumedi Group OÜ,  Rimi Latvia, Ltd., Rīgas satiksme, SIA, Sanitex, SEB banka, AS, SEB Global Services, Sentor Farm aptiekas, AS, Southwestern Advantage, SIA,  Starptautiskā lidosta “Rīga”, VAS, Tieto Latvia, Tom Sawyer Software Latvia, SIA, Transcom Worldwide Latvia, SIA,  ZZ Dats, SIA,  Zalaris HR Services Latvia, SIA, Baltika Latvija, SIA, Air Baltic Corporation, AS,  BIURO, SIA .

Raiņa bulvāris 19, 122. telpa
Tālrunis: (+371) 67034410
E-pasts: kc.projekti@lu.lv