Seminārs dalībniekiem sniedz zināšanas un praktiskas iemaņas, kā izvērtēt savas prioritātes, mērķus un efektīvāk plānot laiku studijām, pienākumiem un atpūtai. Izprotot savu pieredzi, attieksmi pret laiku un laika pārvaldīšanu, katrs var papildināt savas laika plānošanas iemaņas un kļūt efektīvāks gan laika izmantošanā, gan savos sasniegumos.

Semināra tēmas:

  • Specifiskas laika izjūtas atpazīšana dažāda tipa cilvēkiem.
  • Laika pārvaldīšanas matrica.
  • Laika zagļi.
  • Paretto princips. 
  • Vilcināšanās - plusi un mīnusi.
  • Veiksmīga mērķu definēšana laika plānošanas procesā. 

Semināru vadīs: Dace Siliņa, LU Karjeras centra karjeras konsultante, izaugsmes veicinātāja, semināru vadītāja.

Semināra norise: 23.09.2020. plkst. 18.15-19.45 

Norises vieta: Aspazijas bulvāris 5, BVEF, 225.auditorija.

Reģistrēšanās uz semināru sēgta.

 

Lai veiksmīgi iekļautos darba tirgū, nereti nepieciešams kandidēt uz atvērtajām vakancēm. Kā pirmais nozīmīgais solis, lai vēlamais darba devējs kandidātu pamanītu, ir kvalitatīvi sagatavots CV. Gan forma, gan saturs būtiski var ietekmēt tālāko gaitu ceļā uz vēlamo darba pozīciju. 

Seminārā runāsim par pamatlietām un pamatlikumiem, kas jāņem vērā CV sastādīšanā, lai tas ieinteresētu darba devēju un viņš aicinātu kandidātu uz tālāko atlases kārtu. Seminārā runāsim gan par "pareizajām" lietām CV, gan apskatīsim iespējamo kļūdu klāstu, kas var nenospēlēt par labu kandidātam. 

Semināra vadītāja: Dace Siliņa, karjeras konsultante, izaugsmes veicinātāja, semināru vadītāja. 

Norises datums: 13.10.2020. plkst. 16:30 - 18:00

Norise vieta: Aspazijas bulvāris 5, BVEF, 225.auditorija.

Pieteikšanās uz semināru slēgta. 

Seminārā runāsim par aktualitātēm darba tirgū un par to, kā kļūt interesantam tieši sevis izvēlētajam TOP darba devējam. Seminārā akcentēsim, ko darba tirgus pārstāvji meklē kandidātos un kādas ir aktualitātes darba tirgū. Noskaidrosim, par ko darba devējs maksā lielu naudu. Seminārā tiks atklātas arī šobrīd visaugstāk vērtētās kompetences un mūsdienu profesijas. Runāsim par tēmu - sevis kā zīmola veidošana. 

Semināra vadītāja: Ineta Žilvinska, darbinieku atlases uzņēmuma "Fontes" vecākā konsultante augstākā līmeņa vadītāju atlasē 

Norises datums: 27.10.2020. plkst. 16:30 - 18:00

Norise vieta: tiešsaistē MC Teams. 

Piesakies pa e-pastu karjera@lu.lv

 

This seminar provides time planning knowledge and skills: setting and understanding priorities, attitude towards time and time management style, goal setting skills, pros and cons of hesitation.

Understanding the experiences, attitudes to time and time management, endorsing the idea that everyone can manage their time and that planning skills are useful both in daily life and professional achievements.

Trainer: Dace Siliņa – career consultant, coach, trainer.

Time: 11th of November 4:30PM - 6:00PM 

Seminar will be held online on MS Teams. The link will be sent one day before the seminar. 

The seminar will be held in English.

Registration is open - send your registation request to email karjera@lu.lv

 

Seminārā pārrunāsim pamatjautājumus par to, kas ir stress, kādi ir tā veidi. Kāda ir stresa ietekme uz mūsu ķermeni, domāšanu, emocijām, rīcību. Analizēsim, kādas situācijas rada stresu mums katram un kā tas mūs katru ietekmē. Īpaši pārrunāsim studentiem raksturīgākos stresa iemeslus.

Iepazīsimies ar dažām metodēm, kas palīdz apzināties savas stresa radītās emocijas, lai veiksmīgāk tiktu galā ar tām, kuras mums nepatīk. Runāsim par to, kā  un kādēļ izmantot stresu savā labā. Dažādi ieteikumi un metodes stresa mazināšanai. 

Semināra vadītāja: Līga Valinka – psiholoģe, karjeras konsultante, izaugsmes veicinātāja.

Norises datums: 24.11.2020. plkst. 16:30 - 19:30.

Norise: seminārs norisināsies tiešsaistē MC Teams.

Pieteikšanās uz semināru tiks atvērta divas nedēļas pirms semināra. 

Arvien vairāk darba devēji savās darbinieku rindās vēlas redzēt radošus cilvēkus. Nē, tas nenozīmē mākslinieku ar otu rokās, bet cilvēku, kurš ir spējīgs rast risinājumus situācijās, kurās nav doti priekšraksti. Cilvēku, kurš spēj paskatīties uz lietām citādāk un ieraudzīt neapzinātus resursus un nākt klajā ar risinājumu. Spēja būt radošam īpaši būtiska krīzes un šķietamās bezizejas situācijās. 

Semināra mērķis ir palūkoties uz savu dzīvi un saviem mērķiem radošā, neierastā veidā. Kā darba instrumentu izmantosim radošu darbošanos ar krāsainajām smiltīm, kur rezultātā nonāksim līdz skaidram rīcības plānam – kādus tuvākos savas dzīves mērķus definēt un realizēt. Semināra mērķis ir arī sniegt jaunu ieskatu savos radošajos resursos un vairot pārliecību, ka radošums ir milzīgs resurss, kas sniedz idejas un atbalstu ikvienā dzīves situācijā.

Semināru vadīs: Dace Siliņa, LU Karjeras centra karjeras konsultante, izaugsmes veicinātāja, semināru vadītāja.

Semināra norise:  15.12.2020, plkst. 16.30–18.30

Norises vieta: Aspazijas bulvāris 5, BVEF, 121.auditorija.

Pieteikšanās uz semināru tiks atvērta divas nedēļas pirms semināra.