Koučings kā mērķu definēšanas un sasniegšanas metode pasaulē populāra jau vairākus gadu desmitus. Zināšanas koučingā cilvēki pielieto gan personīgajā dzīvē, gan profesionālo mērķu sasniegšanā. Mūsdienīga līdera zināšanu arsenālā bieži vien ir izpratne par koučinga pamatidejām un to atbilstošu pielietošanu - gan sevis, gan savas komandas motivēšanā un mērķu sasniegšanā.

Seminārā runāsim par dažiem galvenajiem aspektiem, ko saprotam zem jēdziena "koučings". Lai iepazītu to būtību, piedāvāsim mājas uzdevumus  un teorētiski runāsim par to jēgu un pielietojamību ikdienā.

Semināru vadīs: Dace Siliņa, LU Karjeras centra karjeras konsultante, izaugsmes veicinātāja, semināru vadītāja.

Norises datums: 9.02.2021. plkst. 16:30 - 18:00

Norises vieta: Zoom platforma

Pieteikšanās tiks atvērta 2 nedēļas pirms semināra sākuma.

Spēja patstāvīgi mācīties ir būtisks nosacījums veiksmīgu studiju realizēšanā. Tā ietver sevī gan sevis labāku apzināšanos, gan informāciju par dažādām mācīšanās metodēm. Sevis pazīšana nozīmē saprast, kā vislabāk un efektīvāk varat apgūt mācību vielu, kā uztverat informāciju, kā vislabāk to izprotat un kādā veidā mācību viela vislabāk paliek atmiņā. Savukārt mācīšanās metožu klāsts reizēm dabiski atrodas pats, bet reizēm noder papildus informācija, kā vēl interesanti un aizraujoši var apgūt mācību vielu. 

Seminārā runāsim par dažādiem informācijas uztveres kanāliem un par metodēm, kuras attiecīgajā gadījumā iesaka pielietot. 

Semināru vadīs: Dace Siliņa, LU Karjeras centra karjeras konsultante, izaugsmes veicinātāja, semināru vadītāja.

Norises datums: 9.03.2021. plkst. 16:30 - 17:15

Norises vieta: Zoom platforma

https://zoom.us/j/97747683003?pwd=eWdoTk4xT3RaemRvK01lNHBUaTNzZz09

Džona Holanda tipoloģija plaši tiek pielietota karjeras izvēles procesā jau daudzus gadu desmitus. Joprojām šī tipoloģija attaisno savu eksistenci un ar tās palīdzību daudzi cilvēki iegūst plašāku izpratni par sevi un par savu vislabāko piemērotību profesionālajā jomā. Džona Holanda ideja ir, pirmkārt, izprast, kā funkcionē cilvēks, kas viņu motivē, iedvesmo, kādas darbības labi padodas, kā arī pretēji - kāda vide un "spēles noteikumi" nerada vēlmi, enerģiju un motivāciju darboties. Otrkārt, Džons Holands aicina izprast dažādu profesiju būtību - kādas darbības jāveic, kāda vide ir konkrētās profesijas laukā un kādu ikdienas rutīnu pieprasa konkrētās profesijas. Uzzinot šos aspektus, ir iespēja meklēt un atrast sev vispiemērotāko profesiju darba tirgū. 

Seminārā runāsim par Džona Holanda tipoloģijā nodefinētajiem personību tipiem, to raksturīgākajām iezīmēm un piemērotību dažādm nozarēm un profesijām ar mērķi atpazīt sevi. Tiks piedāvāta arī iespēja aizpildīt testu, lai uzzinātu savu piemērotību dažādām nozarēm un profesijām.

Semināru vadīs: Dace Siliņa, LU Karjeras centra karjeras konsultante, izaugsmes veicinātāja, semināru vadītāja.

Norises datums: 6.04.2021. plkst. 16:30 - 17:15

Norises vieta:  https://zoom.us/j/92398189227?pwd=QndkaldlN0p2RkpRUXlOSVVRVVRvZz09

 

Organizāciju psihologs Reinis Lazda sadarbībā ar Latvijas Universitātes karjeras centru ielūdz piedalīties izglītojošā tiešsaistes mācību kursā “Paliekošas pārmaiņas: kā neiekrist atpakaļ vecajos paradumos?”.

Sporta klubi pāris nedēļas pēc Jaunā gada ir pārpildīti, bet smēķēšanu var atmest pat katru dienu!  Nav nekā vieglāka kā apņemties savā dzīvē kaut ko mainīt! Vājā vieta ir realizācija…

Jums tiek piedāvāta iespēja piedalīties jaunā, izglītojošā tiešsaistes mācību kursā, lai iemācītos, kā pārmaiņas savā dzīvē padarīt paliekošas. Kā tām sagatavoties, kādi ir klupšanas akmeņi un kā no tiem izvairīties? Aprīļa trīs trešdienu vakaros pārrunāsim praktiskās metodes un trenēsimies ieviest paliekošas pārmaiņas dzīvē. Skarsim arī jautājumus par to, kā palīdzēt saņemties pārmaiņām sev tuviem cilvēkiem, tomēr galvenais uzsvars būs uz katru pašu personīgi.

Semināru vadīs: Reinis Lazda, organizāciju psihologs, docents un pasniedzējs kopš 2007. gada; bijis Latvijas Psihologu apvienības un Latvijas Organizāciju psihologu biedrības valdes priekšsēdētājs; dažādu publikāciju un semināru autors.

Norises datumi:
07.04.2021. plkst. 19:00-20:30
14.04.2021. plkst. 19:00-20:30
21.04.2021. plkst. 19:00-20:30

Norises vieta: Zoom platforma

Reģistrācija kursam https://pieteiksanasforma.questionpro.com

Semināra tēma ir konflikti un to efektīvākas risināšanas iespējas. Seminārā runāsim par konfliktiem, to iemesliem, konfliktu veidiem un dažādām konfliktu risināšanas stratēģijām. 

Runāsim par nepieciešamību apzināties savas stirpās un vājās personības puses konfliktu risināšanā, par ego stāvokļu un temperamenta nozīmi komunikācijā un konfliktu risināšanā. Apzināsim smagākos tipiskākos aspektus, kas sarežģī konfliktu veiksmīgu atrisināšanu.

Semināru vadīs: Dace Siliņa, LU Karjeras centra karjeras konsultante, izaugsmes veicinātāja, semināru vadītāja.

Norises datums: 11.05.2021. plkst. 16:30 - 18:00

Norises vieta: Zoom platforma

Pieteikšanās tiks atvērta 2 nedēļas pirms semināra sākuma.

 

DISC tipoloģija ļauj palūkoties uz sevi un apkārtējiem cilvēkiem jaunā veidā - pamanīt, kas katram ir raksturīgs un kas atsķir vienu no otra. Tipoloģija palīdz cilvēkiem apzināties savu patieso būtību un veicina atrast savu vietu dzīvē - gan personīgajā jomā, gan profesionālajā jomā. Zināšanas par DISC tipoloģiju ļauj būt efektīvākam savās izvēlēs un rīcībā, kā arī veicina attiecību kvalitātes ar apkārtējiem uzlabošanos. 

Semināru vadīs: Kaido Kubri - profesionāls kouču ( Igaunija)

Norises datums: 25.02.2021. plkst. 18:00 - 19:30

Norises vieta: https://zoom.us/j/96478812638