Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Karjeras iespēju diena
Pēdējās izmaiņas veiktas:
14.09.2018

Izsludinām pieteikšanos uz izstādi "Karjeras iespēju diena 2018". Ikgadējā karjeras izstāde norisināsies 18.oktobrī vienlaicīgi divās ēkās - Latvijas Universitātes galvenajā ēkā Raiņa bulvārī 19 un Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā Jelgavas ielā 1.

Šogad Latvijas Universitāte īsteno jaunu, starptautisku projektu, kas veltīts tam, lai augstākās izglītības mācību procesu padarītu aizraujošāku un jēgpilnāku.

Mūsdienās, šķiet, laiks iet aizvien ātrāk uz priekšu. Tieši tāpēc mēs vēlamies studiju gadus padarīt nevis par obligātu lekciju apmeklējumu, dienu no dienas pavadot augstskolas solā, bet gan par neaizmirstamiem, jēgpilniem gadiem, kuru laikā students iegūst visas nepieciešamās prasmes, lai izvirzītu savus mērķus un īstenotu savus sapņus jau tālāk - savā darbavietā.

Bieži vien uzņēmumu pārstāvji kā galveno īpašību, ko meklē studentā, uzsver "degošas acis". Arī mēs vēlamies, lai studijas palīdz atrast aizraujošu darbu, kurā nemana, kā paskrien laiks, jo aizrautīgie laiku neskaita.  Vēlamies mudināt jauniešus, lai arī viņa darbavieta kļūst par instrumentu savu sapņu īstenošanai un kolēģi - par labāko komandu.

Ieskats pagājušā gada Karjeras iespēju dienā ir redzams šeit: http://foto.lu.lv/arhiivs/2017/j_okt/25/index.html

Aicinām izstādei pieteikties savlaicīgi, lai rezervētu labākās stenda vietas. Pieteikšanās iespējama šeit: anketa LVanketa ENG.

Kontaktinformācija: anda.paegle@lu.lv, tel. 26158998

Konkurss uzņēmumiem - izstādes dalībniekiem!
Pēdējās izmaiņas veiktas:
06.09.2018.

Karjeras iespēju dienas ietvaros arī šogad aicināsim izstādes apmeklētājus balsot par atraktīvāko uzņēmuma stendu. Uzņēmums, kas būs saņēmis vislielāko balsu skaitu, saņems intriģējošu balvu: ENĢEĻI UN DEMONI JEB ENEAGRAMMA BIZNESĀ.

Tas būs 3 stundu seminārs uzņēmuma komandai par:

·       Eneagrammu un enneatipiem, jeb par 9 fundamentāli atšķirīgiem motivācijas veidiem.

·       Eneagrammas pielietojumu biznesā.

·       Praktisku pieredzi, kā tas jau ir ticis pielietots un kādus rezultātus sniedzis Latvijā.

Kas ir eneagramma?

ENEAGRAMMA ir apzinātās cilvēces pirmsākumos radusies spēcīga un dinamiska personību tipoloģija, kas apraksta 9 īpašus un fundamentāli atšķirīgus veidus, kā var domāt, just un rīkoties. Šķiet, biznesā visvairāk interesē tieši pēdējais- „rīkoties”, jeb kā panākt, lai kāds cits (darbinieks, padotais, klients, partneris) rīkotos tieši tā un ne savādāk. Kā motivēt? Kā panākt? Kā likt? Ko meklēt? Pavisam vienkārši- saprotot to, kas motivē. Eneagramma ir tieši par to- par saprašanu. Par sevis un apkārtējo (darbinieku, padoto, klientu, partneru) saprašanu. Un tikai tad par rīcību. Apzinātu rīcību. Iespējams, tieši tas biznesā ir visvairāk vajadzīgs?

Vairāk informācija:

www.enneagramcoaching.lv ar turpinājumu www.eneagrammabiznesā.lv

"Karjeras iespēju diena" - uzvarētājs!
Pēdējās izmaiņas veiktas:
25.10.2018.

18.oktobrī LU Karjeras centra veidotajā pasākumā "Karjeras iespēju diena" piedalījās 50 uzņēmumi. Uzņēmumi ne tikai pievilināja jaunos studentus - potenciālos darbiniekus - ar prakses un darba iespējām un informēja par izaugsmes iespējām, bet tika arī vērtēti, cik uzņēmums un tā komandas prezentācijas un aktivitātes bijušas atraktīvas un uzrunājošas.

Ikgadēja tradīcija ir sniegt atraktīvākajam uzņēmumam balvu. Šogad uzņēmums, kas ir saņēmis vislielāko balsu skaitu, saņem intriģējošu iespēju komandas attīstībai: ENĢEĻI UN DĒMONI JEB ENEAGRAMMA BIZNESĀ  - 3 stundu seminārs uzņēmuma komandai, ko piedāvā Inta Santa, pārmaiņu un personiskās izaugsmes veicinātāja/koučs; eneagrammas, biznesa un koučinga trenere. 

Kopā šogad balsošanā par atraktīvāko uzņēmumu piedalījās 372 izstādes apmeklētāji. Vislielāko atsaucību LU galvenajā ēkā Raiņa bulvārī 19 izpelnījās uzņēmumi Accenture, NBS Apvienotais štābs un Circle K Business Centre. Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā Jelgavas ielā 1 pārliecinoši vadībā izvirzījās: A Aptiekas, Sentorfarm aptiekas un Latvijas Pasts. 

Izstādes apmeklētāji kopumā ļoti atzinīgi izteicās par atraktīvākajiem uzņēmumiem. Par visatraktīvāko uzņēmumu tika atzīts A Aptiekas. 

Apsveicam A Aptiekas ar iegūto semināru "Eņģeļi un dēmoni jeb eneagramma biznesā"!