28. jūnija sākas vienotā uzņemšana koledžas un bakalaura līmeņa studijās Latvijas Universitātē (LU), savukārt uzņemšana maģistra līmeņa studijās sāksies 5. jūlijā.

“Būt Latvijas Universitātes studentam nozīmē iesaistīties daudzveidīgā un aizraujošā darbā, kas kļūs par tavas dzīves nozīmīgu daļu izaugsmi veicinošā vidē. Daudzi tūkstoši jauniešu, kuri katru gadu izvēlas LU ir pārliecinājušies – LU ir studentiem draudzīga vide. Gan studiju programmu piedāvājuma daudzveidība, gan augsta pasniedzēju kvalifikācija un pieredze, gan studiju vide, jaunais Akadēmiskais centrs, ļauj studēt visaugstākajiem standartiem atbilstošā līmenī ne tikai Baltijas, bet Eiropas mērogā,” izvēlēties studijas Latvijas daudzpusīgākajā universitātē aicina LU rektors Indriķis Muižnieks.

Latvijas Universitātē iegūt, stiprināt un papildināt savas zināšanas un prasmes studenti var plašā zinātņu spektrā – dabaszinātnēs, humanitārajās un mākslas zinātnēs, medicīnas un veselības zinātnēs un sociālajās zinātnēs.

LU jaunos studentus uzņem 13 fakultātēs, 7 reģionālajās filiālēs, 150 daudzpusīgās un kvalitatīvās studiju programmās koledžas, bakalaura, maģistra, doktorantūras un rezidentūras līmeņa studijās.

Uzņemšanas kārtība

Pieteikties koledžas un bakalaura līmeņa studijām var gan elektroniski, gan arī ierodoties uz vietas universitātē. Studijām elektroniski pieteikties, kā arī pieteikumu elektroniski apstiprināt var tie reflektanti, kuri vidusskolu absolvējuši 2019., 2020. un 2021. gadā.

Maģistra līmeņa studenti, kas absolvējuši LU, iesniegt pieteikumu studijām var elektroniski LUIS; citu augstskolu absolventi – aizpildot elektronisko veidlapu; kā arī pieteikumu var iesniegt klātienē.

Pieteikumu iesniegšana doktorantūras studijās notiks no 23. augusta līdz 3. septembrim LU galvenajā ēkā Raiņa bulvārī 19, 114. telpā.

! Lūgums ņemt vērā, ka epidemioloģiskās situācijas dēļ uzņemšanas grafiks var mainīties, tāpēc ikviens studētgribētājs aicināts sekot līdzi aktuālajai informācijai mājaslapā www.lu.lv vai www.gribustudet.lv.

Izvēlies panākumus! Studē Latvijas Universitātē!

 

Dalīties