Organizāciju psihologs Reinis Lazda sadarbībā ar Latvijas Universitātes karjeras centru ielūdz piedalīties izglītojošā tiešsaistes mācību kursā “Paliekošas pārmaiņas: kā neiekrist atpakaļ vecajos paradumos?”.

Sporta klubi pāris nedēļas pēc Jaunā gada ir pārpildīti, bet smēķēšanu var atmest pat katru dienu!  Nav nekā vieglāka kā apņemties savā dzīvē kaut ko mainīt! Vājā vieta ir realizācija…

Jums tiek piedāvāta iespēja piedalīties jaunā, izglītojošā tiešsaistes mācību kursā, lai iemācītos, kā pārmaiņas savā dzīvē padarīt paliekošas. Kā tām sagatavoties, kādi ir klupšanas akmeņi un kā no tiem izvairīties? Aprīļa trīs trešdienu vakaros pārrunāsim praktiskās metodes un trenēsimies ieviest paliekošas pārmaiņas dzīvē. Skarsim arī jautājumus par to, kā palīdzēt saņemties pārmaiņām sev tuviem cilvēkiem, tomēr galvenais uzsvars būs uz katru pašu personīgi.

Semināru vadīs: Reinis Lazda, organizāciju psihologs, docents un pasniedzējs kopš 2007. gada; bijis Latvijas Psihologu apvienības un Latvijas Organizāciju psihologu biedrības valdes priekšsēdētājs; dažādu publikāciju un semināru autors.

Norises datumi:
07.04.2021. plkst. 19:00-20:30
14.04.2021. plkst. 19:00-20:30
21.04.2021. plkst. 19:00-20:30

Norises vieta: Zoom platforma

Reģistrācija kursam https://pieteiksanasforma.questionpro.com