Vakanču izvietošana augstskolas telpās

Vakances drukātā formā bez maksas tiek izvietotas uz LU Karjeras centra ziņu stenda Raiņa bulvārī 19. Vakances publicēšanai sūtiet uz Karjeras centra e-pastu karjera@lu.lv.

Ja vēlaties vakances izvietot arī uz citiem stendiem augstskolā, sludinājums drukātā formā ir jānogādā uz LU Komunikācijas departamentu (Raiņa bulvāris 19, 341. telpa), kur katrs sludinājums tiek apstiprināts un apzīmogots. Šajā sludinājuma izvietošanas gadījumiem ir noteikta maksa atbilstoši cenrādim.

Ziņojiet par vakancēm sociālajos tīklos

Uzņēmuma vakances ir iespējams publicēt Karjeras centra FB kontā "LU Karjeras centrs".

Vakanču portāls e-karjera

Portālā "E-karjera" www.e-karjera.lu.lv tiek publicēti prakses un darba vakanču sludinājumi. Portāls ir izveidots sadarbībā ar Prakse.lv.

Lai publicētu vakances www.e-karjera.lu.lv vispirms portālā ir jāpiereģistrējas, jāizveido sava pārstāvētā uzņēmuma profils. Arī studenti un absolventi reģistrējas portālā un atbilstoši savām interesēm veic darba meklējumus. Darba devēji pēc reģistrēšanās un ielogošanās portālā var izvēlēties veidu, kā meklēt atbilstošos kandidātus. Portālā bez maksas iespējams publicēt darba un prakses vakanču sludinājumu tekstus.