Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

"Karjeras iespēju diena" - uzvarētājs!

25.10.2018.

18.oktobrī LU Karjeras centra veidotajā pasākumā "Karjeras iespēju diena" piedalījās 50 uzņēmumi. Uzņēmumi ne tikai pievilināja jaunos studentus - potenciālos darbiniekus - ar prakses un darba iespējām un informēja par izaugsmes iespējām, bet tika arī vērtēti, cik uzņēmums un tā komandas prezentācijas un aktivitātes bijušas atraktīvas un uzrunājošas.

Ikgadēja tradīcija ir sniegt atraktīvākajam uzņēmumam balvu. Šogad uzņēmums, kas ir saņēmis vislielāko balsu skaitu, saņem intriģējošu iespēju komandas attīstībai: ENĢEĻI UN DĒMONI JEB ENEAGRAMMA BIZNESĀ  - 3 stundu seminārs uzņēmuma komandai, ko piedāvā Inta Santa, pārmaiņu un personiskās izaugsmes veicinātāja/koučs; eneagrammas, biznesa un koučinga trenere. 

Kopā šogad balsošanā par atraktīvāko uzņēmumu piedalījās 372 izstādes apmeklētāji. Vislielāko atsaucību LU galvenajā ēkā Raiņa bulvārī 19 izpelnījās uzņēmumi Accenture, NBS Apvienotais štābs un Circle K Business Centre. Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā Jelgavas ielā 1 pārliecinoši vadībā izvirzījās: A Aptiekas, Sentorfarm aptiekas un Latvijas Pasts. 

Izstādes apmeklētāji kopumā ļoti atzinīgi izteicās par atraktīvākajiem uzņēmumiem. Par visatraktīvāko uzņēmumu tika atzīts A Aptiekas. 

Apsveicam A Aptiekas ar iegūto semināru "Eņģeļi un dēmoni jeb eneagramma biznesā"!