Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Stresa menedžments
Pēdējās izmaiņas veiktas:
03.04.2018.

Stresa menedžments

Seminārs ir orientēts uz tiem, kuri vēlas padziļināt izpratni par stresa cēloņiem, pilnveidot savas stresa vadīšanas iemaņas, lai dažādās situācijās varētu veiksmīgāk pārvarēt stresu. Praktiskajās nodarbībās studentiem būs iespēja  apgūt jaunas zināšanas un stresa pārvarēšanas prasmes, kas palīdz tikt galā  ar ārējiem izaicinājumiem un slodzi, saglabāt labu pašsajūtu un darba spējas. 

Kursa saturs:

1.diena:

Stresa simptomi un izpausmes. Biežākie stresa cēloņi studijās. Stresa ietekme uz personas emocionālo un fizisko pašsajūtu  un sasniegumiem. Stresa līmeņa saistība ar domāšanas veidu un dzīves stilu. Domāšanas pašregulācija. Emociju apzināšanās  - emocionālās inteliģences loma stresa vadīšanā.

2.diena:

Īslaicīgie, operatīvie un ilglaicīgie stresa mazināšanas paņēmieni. Laika plānošanas nozīme personības profesionālajā darbā. Stresa tolerances kompetences paaugstināšana: pašnovērošana, relaksācija, domu pārstrukturēšana, situācijas izmēģināšana.

Darba metodes:

Apmācību programma organizēta jauktā formā un paredz aktīvu dalībnieku iesaistīšanos mācību procesā, kur individuālais darbs mijas ar dažādām grupu darba metodēm: diskusijām, pieredzes apmaiņu, atgriezenisko saiti. Teorētiskie jautājumi mijas ar praktiskiem vingrinājumiem, kā rezultātā dalībnieki iegūst ne tikai teorētiskas zināšanas, bet arī praktiskas iemaņas. 

Semināru vadīs:

Sarmīte Voitkāne- LU Studentu servisa psiholoģe- konsultante un semināru vadītāja.

Līga Valinka - LU Karjeras centra karjeras konsultante, izaugsmes veicinātāja un semināru vadītāja.

LU studentiem un absolventiem dalība seminārā ir bez maksas. Citu augstskolu studentiem un absolventiem maksa par dalību seminārā ir 60EUR par abām dienām.

Semināra norises laiki: 

1.diena: 18. aprīlis 2018.gads pl. 16:15-19:30, Raiņa bulvāri 19, 43.auditorija

2.diena: 25. aprīlis 2018.gads pl. 16:15-19:30, Raiņa bulvāri 19, 43.auditorija