Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Par vakanču portālu www.ekarjera.lu.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas:
03.11.2015

Portālā "E-karjera" www.ekarjera.lu.lv tiek publicēti prakses, darba vakanču sludinājumi, kā arī diplomdarbu tēmu piedāvājumi ne vien Latvijā, bet arī plašāk. Portāls ir izveidots sadarbībā ar Dānijā dibinātu uzņēmumu „Graduateland”, kas vienlaikus arī nodrošina portāla administrēšanu.

„Graduateland” tīklā ir ietveri vairāki vakanču portāli, ko izmanto augstskolas ASV, Beļģijā, Dānijā, Īrijā, Lielbritānijā, Lietuvā, Nīderlandē, Norvēģijā, Zviedrijā, un vakanču publicēšanas funkcija šo augstskolu portālos ir savstarpēji sasaistīta. Tas dod iespēju meklēt piemērotas vakances ne vien Latvijā, bet arī citās valstīs.

Ja meklējat darbu, vasaras darbu vai praksi, aicinām jau tagad ielogoties http://ekarjera.lu.lv/login, izmantojot LUIS lietotāja vārdu un paroli, un aplūkot pirmās piedāvātās vakances Latvijā vai ārzemēs. Ja esat LU absolvents un LUIS parole vairs nedarbojas, varat ielogoties, izmantojot LinkedIn vai Facebook kontu.

Portāls www.ekarjera.lu.lv ir veidots sadarbībā ar Dānijā dibinātu uzņēmumu „Graduateland”, kas veidojuši karjeras portālus daudzām Eiropā atpazīstamām augstskolām. „E-karjera” Latvijas Universitātes studentiem un absolventiem dos iespēju apzināt tūkstošiem darba iespējas ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā un citviet pasaulē.

Lai atvieglotu individuālā profila izveides procesu www.ekarjera.lu.lv, portālā ir piedāvāta iespēja automatizēti pārkopēt Linkedin.com profila datus uz www.ekarjera.lu.lv