Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Pirms studiju sākuma pirmkursnieki var iepazīt Latvijas Universitāti pasākumā "Iepazīsti LU!"
Pēdējās izmaiņas veiktas:
05.08.2019.

29.augustā norisināsies nu jau par tradīciju kļuvušais Latvijas Universitātes pasākums pirmo kursu studentiem – “Iepazīsti LU!” “Kas mani sagaida jaunajā mācību iestādē? Vai spēšu iekļauties jaunajā vidē? Kur varēšu griezties pēc padoma un atbalsta?” Šādus un citus jautājumu sev uzdod teju katrs pirmkursnieks. Pasākums “Iepazīsti LU!” palīdz jaunajiem studentiem iegūt priekšstatu par dzīvi augstskolā, par studentiem sniegto atbalsta un informācijas sistēmu, kā arī palīdz sagatavoties jaunajiem izaicinājumiem, ko sniedz studiju vide. Pasākums “Iepazīsti LU!” norisināsies  LU galvenajā ēkā Raiņa bulvārī 19.

“Iepazīsti LU” sāksies plkst. 10.00 Lielajā aulā ar lekciju “Iepazīsti savu kuratoru un mentoru”, kas ir atbalsta programma jaunajiem studentiem. LU Studiju departamenta pārstāve Mairita Krūka-Zalcmane un LU Studentu padomes pārstāvji pastāstīs par mentoru un kuratoru atbalstu jaunajiem studentiem, studiju gaitu uzsākšanu un studentu dzīvi LU.

Pasākums turpināsies ar lekciju par mācīšanās veidiem. Plkst. 11.15 Lielajā aulā Studiju attīstības un pārvaldības pilnveides programmas vadošā eksperte Agnese Rusakova pastāstīs, kāda ir atšķirība starp mācīšanos skolā un augstskolā, ar kādiem šķēršļiem nākas saskarties un kādus mācīšanās stilus izmantot.

Plkst. 12.15 Lielajā aulā par veiksmīgu iekļaušanos studiju vidē stāstīs psiholoģe-konsultante Līga Valinka un karjeras konsultante Dace Siliņa. Lekcijā varēs uzzināt, kā pilnveidot personīgās un studiju prasmes, kā veidot sadarbību ar studiju biedriem un kā realizēt mērķus un sapņus studijās.

No plkst. 14.00 Mazajā aulā studenti varēs iepazīties ar brīvā laika iespējām LU – pašdarbības kolektīviem, sporta iespējām, nodarbībām dažādu prasmju pilnveidošanai, brīvprātīgo darbu, iesaistīšanos studentu pašpārvalžu un interešu grupu darbā.

Savukārt vakarā plkst. 18.00  7. auditorijā Studentu servisu departamenta direktors Jānis Saulītis iepazīstinās ar studiju procesa organizēšanu maģistrantūrā.

Pieteikšanās uz pasākumu šeit