Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Organizējam konkursu visām Latvijas augstskolām, lai noskaidrotu aizraujošākās un jēgpilnākās metodes, ko pasniedzēji izmanto savās lekcijās.
Pēdējās izmaiņas veiktas:
24.04.2018.

Mūsdienās, šķiet, laiks iet aizvien ātrāk uz priekšu. Tieši tāpēc mēs vēlamies Tavus studiju gadus padarīt nevis par obligātu lekciju apmeklējumu, dienu no dienas pavadot augstskolas solā, bet gan par neaizmirstamiem, jēgpilniem gadiem, kuru laikā Tu iegūsti visas nepieciešamās prasmes, lai izvirzītu savus mērķus un īstenotu savus sapņus.

Studiju laikam ir jābūt vienam no labākajiem posmiem Tavā mūžā. Tev ir tiesības izvēlēties ne tikai, ko studēt, bet arī, kā studēt. Tev nav pienākums vairākus gadus savas dzīves veltīt tam, lai beigās vienkārši iegūtu diplomu, kas apliecina Tavas zināšanas.

Tev ir tiesības izvēlēties, lai augstākā izglītība ik dienu ir instruments, ar kura palīdzību Tu vari īstenot savus sapņus. Vienalga vai Tavs sapnis ir padarīt labāku pasauli, vai vienu konkrētu cilvēku – sevi. Mēs nesakām, ka ar šo projektu* īstenosim reformu augstākajā izglītībā. Bet mēs apsolām, ka pilnīgi noteikti būs vairāk tādu lekciju, kas būs ne tikai aizraujošas, bet katrai Tavai dienai piešķirs lielāku vērtību. Kas ne tikai nesīs augļus nākotnē, bet vienlaicīgi būs prieka pilna tagadne. Tu nemanīsi, kā paskrien laiks, jo aizrautīgie laiku neskaita.  

Student, šī ir Tava iespēja izteikties un padarīt interesantākus gan savus studiju gadus, gan studijas tiem studentiem, kuri studēs vēl tikai pēc Tevis!

Konkursa noteikumi:

1) Atsūti nelielu aprakstu par savu aizraujošāko un jēgpilnāko lekciju uz e-pastu: anda.paegle@lu.lv;
2) Uzraksti augstskolas nosaukumu, Studiju kursa nosaukumu, pasniedzēja vārdu un uzvārdu;
3) Neaizmirsti pierakstīt savus kontaktus.

Interesantāko lekciju aprakstus iespējams iesūtīt līdz 31.maijam, taču neatliec to uz pēdējo brīdi, jo jau konkursa laikā godināsim labākos pasniedzējus, publicējot rakstus par viņiem. Interesantāko lekciju noteiks īpaši izveidota žūrija, un konkursa rezultāti tiks izziņoti 18.jūnijā. Uzvarētājam kopā ar savu studentu kursu būs iespēja doties 2 dienu brīnišķīgā atpūtā izbaudīt vasaru kādā no Latvijas kempingiem un sagādāt sev vēl vienu neaizmirstamu piedzīvojumu no studiju laikiem.

*Projekta rezultātā tiks apkopotas interesantākās mācību metodes un izveidots Mūžizglītības kurss pasniedzējiem visā Latvijā. Aicinām šajā projektā iesaistīties arī pasniedzējus, pastāstot par interesantām metodēm, ko izmantojiet savā darbā.