18.oktobrī norisināsies izstāde “Karjeras iespēju diena 2018”
18.09.2018

Šī gada 18.oktobrī jau 12.gadu pēc kārtas Latvijas Universitāte organizē uzņēmumu izstādi "Karjeras iespēju diena". Izstāde norisināsies vienlaicīgi divās ēkās - LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā (Jelgavas ielā 1) un LU centrālajā ēkā (Raiņa bulvārī 19).

Mūsdienās, šķiet, laiks iet aizvien ātrāk uz priekšu. Tieši tāpēc mēs vēlamies studiju gadus padarīt nevis par obligātu lekciju apmeklējumu, dienu no dienas pavadot augstskolas solā, bet gan par neaizmirstamiem, jēgpilniem gadiem, kuru laikā students iegūst visas nepieciešamās prasmes, lai izvirzītu savus mērķus un īstenotu savus sapņus jau tālāk - savā darbavietā.

Bieži vien uzņēmumu pārstāvji kā galveno īpašību, ko meklē studentā, uzsver "degošas acis". Arī mēs vēlamies, lai studijas palīdz atrast aizraujošu darbu, kurā nemana, kā paskrien laiks, jo aizrautīgie laiku neskaita.  Vēlamies mudināt jauniešus, lai arī viņa darbavieta kļūst par instrumentu savu sapņu īstenošanai un kolēģi - par labāko komandu.

Kopā izstādē piedalīsies aptuveni 50 uzņēmumi no dažādām nozarēm. Klātienē uzņēmumi varēs uzrunāt studentus - topošos speciālistus - par profesionālās karjeras iespējām.

LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā (Jelgavas ielā 1) ir izvietotas sekojošas fakultātes: Bioloģijas fakultāte, Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultāte, Ķīmijas fakultāte, FMF Optometrijas un redzes zinātnes nodaļa, MF farmācijas bakalauru un maģistru studiju programmas.

Uz izstādi LU Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā tiks aicināti arī tuvējās Fizikas un matemātikas fakultātes (Zeļļu ielā 25) studenti un absolventi. Pārdaugavā - Jūrmalas gatvē 76 un Imantas 7. līnijā 1 - atrodas Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte, kurā notiek pedagoģijas, psiholoģijas, kā arī mākslas (grafiskā un interjera dizaina) programmu studijas.

LU centrālajā ēkā (Raiņa bulvārī 19) ir izvietotas Datorikas fakultāte, Juridiskā fakultāte, Medicīnas fakultāte, Teoloģijas fakultāte. 3 minūšu gājiena attālumā (Aspazijas bulvārī 5) no LU centrālās ēkas atrodas Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte, Vēstures un filozofijas fakultāte.

Uz izstādi LU centrālajā ēkā tiks aicināti arī studenti un absolventi no citām Rīgas centra pusē izvietotajām fakultātēm - Humanitāro zinātņu fakultāte (atrodas Visvalža ielā 4a) un Sociālo zinātņu fakultāte (atrodas Lomonosova ielā 1).

"Karjeras iespēju diena" - uzvarētājs!

18.oktobrī LU Karjeras centra veidotajā pasākumā "Karjeras iespēju diena" piedalījās 50 uzņēmumi. Uzņēmumi ne tikai pievilināja jaunos studentus - potenciālos darbiniekus - ar prakses un darba iespējām un informēja par izaugsmes iespējām, bet tika arī vērtēti, cik uzņēmums un tā komandas prezentācijas un aktivitātes bijušas atraktīvas un uzrunājošas.

Ikgadēja tradīcija ir sniegt atraktīvākajam uzņēmumam balvu. Šogad uzņēmums, kas ir saņēmis vislielāko balsu skaitu, saņem intriģējošu iespēju komandas attīstībai: ENĢEĻI UN DĒMONI JEB ENEAGRAMMA BIZNESĀ  - 3 stundu seminārs uzņēmuma komandai, ko piedāvā Inta Santa, pārmaiņu un personiskās izaugsmes veicinātāja/koučs; eneagrammas, biznesa un koučinga trenere.

Kopā šogad balsošanā par atraktīvāko uzņēmumu piedalījās 372 izstādes apmeklētāji. Vislielāko atsaucību LU galvenajā ēkā Raiņa bulvārī 19 izpelnījās uzņēmumi Accenture, NBS Apvienotais štābs un Circle K Business Centre. Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā Jelgavas ielā 1 pārliecinoši vadībā izvirzījās: A Aptiekas, Sentorfarm aptiekas un Latvijas Pasts.

Izstādes apmeklētāji kopumā ļoti atzinīgi izteicās par atraktīvākajiem uzņēmumiem. Par visatraktīvāko uzņēmumu tika atzīts A Aptiekas.

Apsveicam A Aptiekas ar iegūto semināru "Eņģeļi un dēmoni jeb eneagramma biznesā"!