01.06.2018

Izsludinām pieteikšanos uz izstādi "Karjeras iespēju diena 2018". Ikgadējā karjeras izstāde norisināsies 18.oktobrī vienlaicīgi divās ēkās - Latvijas Universitātes galvenajā ēkā Raiņa bulvārī 19 un Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā Jelgavas ielā 1.

Šogad Latvijas Universitāte īsteno jaunu, starptautisku projektu, kas veltīts tam, lai augstākās izglītības mācību procesu padarītu aizraujošāku un jēgpilnāku.

Mūsdienās, šķiet, laiks iet aizvien ātrāk uz priekšu. Tieši tāpēc mēs vēlamies studiju gadus padarīt nevis par obligātu lekciju apmeklējumu, dienu no dienas pavadot augstskolas solā, bet gan par neaizmirstamiem, jēgpilniem gadiem, kuru laikā students iegūst visas nepieciešamās prasmes, lai izvirzītu savus mērķus un īstenotu savus sapņus jau tālāk - savā darbavietā.

Bieži vien uzņēmumu pārstāvji kā galveno īpašību, ko meklē studentā, uzsver "degošas acis". Arī mēs vēlamies, lai studijas palīdz atrast aizraujošu darbu, kurā nemana, kā paskrien laiks, jo aizrautīgie laiku neskaita.  Vēlamies mudināt jauniešus, lai arī viņa darbavieta kļūst par instrumentu savu sapņu īstenošanai un kolēģi - par labāko komandu.

Ieskats pagājušā gada Karjeras iespēju dienā ir redzams šeit: http://foto.lu.lv/arhiivs/2017/j_okt/25/index.html

Aicinām izstādei pieteikties savlaicīgi, lai rezervētu labākās stenda vietas. Pieteikšanās iespējama šeit: anketa LVanketa ENG.

Kontaktinformācija: anda.paegle@lu.lv, tel. 26158998