Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Vēl var pieteikties pie šiem padomdevējiem:

Inga Šeninga

SEB bankas Klientu centra vadītāja SEB bankā

Inga Šeninga strādā 20 gadus, sākot savu karjeru 1997. gadā kā maksājumu speciālists, vēlāk gūstot plašu pieredzi dažādos amatos - gan kā korporatīvo klientu vadītāja, gan strādājot ar Private banking klientiem. Vēlāk 2006. gadā Inga kļuva par SEB bankas Vienības gatves filiāles vadītāju, kam sekoja trīs gadu pieredze SEB Way komandā. Pirms pievienošanās Klientu centram, Inga piecus gadus ir strādājusi Biznesa attīstības pārvaldē, kā arī vadīja eiro ieviešanas projektu.

Inga Šeninga ir beigusi maģistratūras studijas Latvijas Universitātes ekonomikas fakultātē. Papildinājusi savas zināšanas Macquarie universitātē Sidnejā, Austrālijā.

Padomdevēja BVEF studentam.

Jurita Krūma

Radošās aģentūras WWWolf izveidotāja un vadītāja

Jurita Krūma ir radoša personība un uzņēmēja, kas ikdienā nodarbojas ar uzņēmumu komunikācijas veidošanu, stāstu stāstīšanu, auditoriju uzrunāšanu, vadot pašas izveidoto WWWolf. Jurita būs labs padomdevējs tiem, kuri vēlas saistīt savu nākotni ar sabiedriskajām attiecībām, reklāmu un komunikāciju kopumā.

Padomdevējs SZF studentam.

 

 

Inna Moskaļenko

 

AS “SEB banka” Klientu centra klientu atbalsta grupas vadītāja.

 

Profesionāle, kura sākusi darbu bankā kā klientu apkalpošanas speciālists, šobrīd vada komandu un atbild par bankas juridisko klientu attālināto apkalpošanu. Atsaucīga, komunikabla un uz sadarbību vērsta, ir gatava iepazīstināt kādu studentu ar darbu bankā.

 

Evija Krūmiņa

Žurnāla "Una" redaktora vietniece.

Evija Krūmiņa ir žurnāla “Una” redaktores vietniece ar pieredzi dažādu mediju satura veidošanā. Evija bijusi “DELFI” sieviešu dzīves stila interneta žurnāla “VIŅA” galvenā redaktore un ieguvusi pieredzi gan televīzijā, gan radio.

Padomdevēja SZF studentam.

Jānis Oga

Apgāda “Mansards” dibinātājs un galvenais redaktors.

Dr. philol., apgāda “Mansards” dibinātājs un galvenais redaktors, gatavs iepazīstināt ar grāmatu izdošanu, sākot no darba ar manuskriptu līdz grāmatu izplatīšanai un mārketingam.

Padomdevējs HZF studentam.

Jānis Zelmenis

Zvērināts advokāts un partneris finanšu konsultāciju birojā BDO (AS BDO Latvia) un zvērinātā advokātu birojā BDO Law.

Zvērināts advokāts un partneris 5.lielākajā pasaulē finanšu konsultāciju birojā BDO (AS BDO Latvia) un zvērinātā advokātu birojā BDO Law, kā arī Maltas goda konsuls Latvijā, piedāvā izcilu pieredzi mērķtiecīgam JF vai BVEF maģistratūras studentam, kurš vēlas veidot karjeru advokatūrā vai konsultējošā biznesā. Grāmatas "Turības svārsts jeb Ventspils naftas privatizācija un mīti par Zelmeņa ofšoru tīmekļiem" autors.

Padomdevējs JF vai BVEF maģistra programmas studentam. Prasība angļu valodas zināšanas C1 līmenī.

Evelīna Legzdiņa

Mārketinga vadītāja SIA "Jelgavas Tipogrāfija".

Mārketinga vadītāja un kreatīvās līderības trenere ar vairāk nekā 10 gadu darba pieredzi mārketinga un projektu vadībā, darbojoties vietējos un starptautiskos tirgos. Vada radošus treniņus, apmācības un meistarklases ne tikai organizāciju vadītājiem, bet arī jauniešiem -  jaunajiem līderiem. Iepazīstinās ar mārketinga procesu, sākot no mārketinga stratēģiskā plāna izstrādes līdz ikdienas organizatoriskajiem darbiem. Atbalstīs personīgo mērķu izvirzīšanā un iedrošinās izkāpt ārpus ierastajiem domāšanas rāmjiem.

Padomdevēja BVEF, HZF Moderno valodu un biznesa studiju programmas vai SZF Komunikācijas zinātnes programmas studentam.

Pie šiem padomdevējiem vairs nevar pieteikties:

Anna Trosmane

Personāla atlases vadītāja Solvay Business Services.

Piedāvā iespēju iepazīt personāla vadību, īpaši personāla atlases procesu, vienā no starptautiska uzņēmuma administratīvajiem centriem Solvay Business Services Latvia. Solvay ir ķīmisko vielu un progresīvo materiālu ražošanas uzņēmums, kurā ir 24500 darbinieki 61 valstī, vairāk kā 120 rūpnīcas, 21 izpētes un inovāciju centri un 10,1 miljardu EUR apgrozījums 2017. gadā. Rīgā atrodas viens no administratīvajiem centriem Solvay Business Services Latvia, nodrošina pakalpojumus finanšu, personālvadības, iepirkumu, datu pārvaldības, informācijas tehnoloģiju atbalsta, klientu servisa, loģistikas un bīstamo materiālu komunikācijas jomā. 

Padomdevējs BVEF vai HZF Moderno valodu un biznesa studiju programmas studentam. Prasības - angļu valodas zināšanas B1/B2 līmenī.

Matiss Haritonovs

Iepirkumu procesu vadītājs un projektu vadītājs globālā mērogā Solvay Business Services.

Cilvēks, kas izprot un apzinās biznesa atbalsta procesu nozīmīgumu lielu uzņēmumu veiksmīgai darbībai. Strādājis iepirkumu procesu organizēšanā un pēdējos divus gadus ar projektu vadību globālā mērogā. Pārstāv ķīmisko vielu un progresīvo materiālu ražošanas uzņēmumu Solvay, kurā ir 24500 darbinieki 61 valstī, vairāk kā 120 rūpnīcas, 21 izpētes un inovāciju centri un 10,1 miljardu EUR apgrozījums 2017. gadā. Rīgā atrodas viens no administratīvajiem centriem Solvay Business Services Latvia, nodrošina pakalpojumus finanšu, personālvadības, iepirkumu, datu pārvaldības, informācijas tehnoloģiju atbalsta, klientu servisa, loģistikas un bīstamo materiālu komunikācijas jomā. 

Padomdevējs BVEF studentam. Prasība - angļu valodas zināšanas B1/B2 līmenī.

Jānis Balodis

SolidWorks programmatūras pārstāvis Latvijā.

Jānis Balodis ir SolidWorks programmatūras pārstāvis Latvijā ar vairāk nekā 6 gadu pieredze B2B, B2C un pārrobežu pārdošanā. Jānis būs piemērots padomdevējs arī tiem, kas vēlas saistīt nākotni ar uzņēmējdarbību un pasākumu rīkošanu.

Padomdevējs BVEF vai SZF studentam.

Diāna Kalniņa

Tirgus un mārketinga nodaļas vadītāja SKDS.

Viens no vadošajiem speciālistiem mārketinga un tirgus pētījumu veikšanā, kas saistīti ar pakalpojumu un produktu virzīšanu tirgū un dažādu mērķa grupu dzīvesveida izzināšanu. Noderīgi topošajiem sociologiem, biznesa vadītājiem, mārketinga un sabiedrisko attiecību speciālistiem, kā arī tiem, kuri vēlas veikt kvantitatīvās metodēs balstītus pētījumus. 

Padomdevēja BVEF, SZF Komunikācijas zinātne un Socioloģijas programmas vai FMF Matemātikas un Matemātiķa statistiķa programmas studentam.

Kirils Solovjovs

IT drošības speciālists.

Kirils Solovjovs ir IT uzņēmuma 1. SIA  īpašnieks un vecākais pētnieks, eksperts ar lielu pieredzi IT drošība jautājumos. Kirils būs lielisks padomdevējs topošajiem IT drošības speciālistiem un entuziastiem. 

Padomdevējs Datorzinātņu fakultātes studentam.

Andrejs Ērglis

Kardioloģijas un reģeneratīvās medicīnas institūta direktors.

Andrejs Ērglis ir latviešu ārsts un izcils kardiologs, Latvijas Universitātes profesors un Kardioloģijas un reģeneratīvās medicīnas institūta direktors. Andrejs būs piemērotākais padomdevējs tiem medicīnas studentiem, kas domā par karjeru kardioloģijas jomā.

Padomdevējs MF studentam.

Mārtiņš Brencis

Centrālās finanšu un līgumu aģentūras direktors.

Mārtiņš Brencis ir ar pieredzi valsts pārvaldē vadošos amatos. Šobrīd  Mārtiņš ir Centrālās finanšu un līgumu aģentūras direktors un LU Absolventu kluba vadītājs. Būs lielisks padomdevējs ambicioziem studentiem ar interesi par valsts pārvaldi.

Padomdevējs JF vai BEVF studentam.

C105

Kārlis Karolis

SEB bankas inovāciju vadītājs.

Vienkāršs cilvēks, kurš sāk saprast inovāciju nozīmi un rūpējas par to, lai arī kolēģi, klienti un sadarbības partneri izzina iespējas, ko dod inovāciju radīšana, praktizēšana un vadīšana. Gatavs dalīties iespaidos par inovācijām, uzklausīt, kā arī, ja būs vēlme – iesaistīt dažādās ar inovācijām saistītās aktivitātēs. Lielākais ieguvējs būs students, kas studē inovācijas vai uzņēmējdarbību.

Padomdevējs BVEF studentam.

 

 

Elita Turka

VARAM valsts sekretāra vietniece administratīvajos jautājumos.

Elita ir augsta līmeņa valsts pārvaldes darbinieks, profesionāls finanšu plānošanas un grāmatvedības eksperts. Ilggadīga pieredze budžeta plānošanā Vides Ministrijā un Kultūras Ministrijā.

Padomdevēja BVEF, SZF vai JF studentam.

Līga Valinka

Psiholoģe, karjeras konsultante LU Karjeras centrā.

Karjeras konsultante un personības izaugsmes trenere ar izglītību organizāciju psiholoģijā un biznesa vadībā. Palīdz cilvēkiem saprast savus profesionālos mērķus un sasniegt tos. 

Padomdevējs PPMF Psiholoģijas programmas studentam.