"Sālsmaize pie darba devēja"
19.12.2017

"Sālsmaize pie darba devēja" ir pasākums uzņēmumiem un iestādēm, kas vēlas stiprināt sava zīmola atpazīstamību, kā arī klātienē iepazīstināt Latvijas Universitātes studentus - topošos speciālistus - ar savu organizāciju, tās darbības specifiku, organizācijas kultūru un iespējām iesaistīties un profesionāli attīstīties uzņēmumā kā praktikantiem vai darbiniekiem.

Pasākums “Sālsmaize pie darba devēja” ir īpašs ar to, ka tā norises vieta ir uzņēmuma vai iestādes reālā darba vide.

Dalība pasākumā ir iespēja:

• veicināt organizācijai nepieciešamo speciālistu piesaisti tuvākā un tālākā nākotnē;
  • izcelt savu organizāciju konkurentu vidū, prezentējot uzņēmuma vai iestādes vidi un informējot par piedāvātajām karjeras iespējām;
  • informēt studentus par kādu no organizācijas īpašajiem piedāvājumiem, piemēram -  prakses programmu, darbinieku izaugsmes programmu, konkursu u.tml.
  • veikt savu ieguldījumu, izglītojot studējošos par nozares aktualitātēm, kā arī stiprinot studējošo izpratni par zināšanu pielietojumu praksē.
  • organizācijas un tās pakalpojumu/produktu popularizēšana  jauniešu auditorijai.

Ja vēlaties sadarboties pasākuma “Sālsmaize pie darba devēja” organizēšanā un piedāvāt studentiem iespēju paviesoties Jūsu organizācijā, esat laipni aicināti sazināties ar mums - varat mums rakstīt uz karjera@lu.lv, zvanīt (tālrunis  67034410), vai arī vienkārši aizpildīt pieteikšanās anketu.

Katrs students, kas pieteiks dalību pasākumā, nāks ar savu sālsmaizi – ar savām zināšanām, savu pieredzi, savu motivāciju un ambīcijām attiecībā uz izaugsmi un sasniegumiem.  "Sālsmaize pie darba devēja" ir vēl viena iespēja klātienē uzrunāt un iepazīt studentus un rosināt tos aizdomāties ne vien par zināšanu pielietojumu praksē, bet arī par reālām iespējām mērķēt augstāk un sasniegt vairāk.