Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Par vakanču publicēšanu LU vakanču portālā www. e-karjera.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas:
21.12.2017

Portālā "E-karjera" www.ekarjera.lu.lv tiek publicēti prakses, darba vakanču sludinājumi, kā arī diplomdarbu tēmu piedāvājumi ne vien Latvijā, bet arī plašāk. Portāls ir izveidots sadarbībā ar dāņu uzņēmumu „Graduateland”, kas vienlaikus arī nodrošina portāla administrēšanu.

„Graduateland” tīklā ir ietverti vairāki vakanču portāli, ko izmanto augstskolas ASV, Beļģijā, Dānijā, Īrijā, Lielbritānijā, Lietuvā, Nīderlandē, Norvēģijā, Zviedrijā, un vakanču publicēšanas funkcija šo augstskolu portālos ir savstarpēji sasaistīta. Publicējot vakanci vienā no tīkla portāliem, ir iespējams vienlaicīgi uzrunāt arī citu valstu augstskolu studentus.

Lai publicētu vakances www.ekarjera.lu.lv, vispirms portālā ir jāpiereģistrējas, jāizveido sava pārstāvētā uzņēmuma profils. Arī studenti un absolventi reģistrējas portālā un atbilstoši savām interesēm var izvēlēties "sekot" noteiktu uzņēmumu profiliem, jaunumiem, kā arī atzīmēt kritērijus specifisku vakanču atlasei.

Darba devēji pēc reģistrēšanās un ielogošanās portālā var izvēlēties veidu, kā meklēt atbilstošos kandidātus. Portālā bez maksas iespējams publicēt darba un prakses vakanču sludinājumu tekstus uz 10 dienu ilgu termiņu. Taču lai mērķtiecīgāk uzrunātu kādu noteiktu programmu studentus, piemēram, e-pastā, Jūs arī varat iegādāties arī kādu no papildus pakalpojumiem: skatīt šeit.