Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Noderīgas saites darba meklēšanai ārvalstīs
Pēdējās izmaiņas veiktas:
21.10.2015

Ja ir vēlme iegūt darba pieredzi ārvalstīs, tad studiju pēdējais kurss ir piemērots laiks, kad jau laicīgi apzināt, kurā valstī, kāda veida darbu tieši meklēt. Kandidātu atlases process ārvalstīs var izrādīties laikietilpīgāks nekā Latvijas robežās, tāpēc savu karjeras iespēju izpēti ir vēlams veikt jau laikus. Vislabākais veids, kā noskaidrot savu piemērotību kādam no darba veidiem, ir izpētīt konkrētu darba piedāvājumu aprakstus - prasības, pienākumus, priekšrocības.

1. iespēja: IZMANTOT DARBĀ IEKĀRTOŠANAS SPECIĀLISTU PAKALPOJUMUS

Izmantojot darbā/praksē iekārtošanas firmas pakalpojumus, būtiski ir uzzināt, kuras firmas Latvijā ir tiesīgas sniegt šos pakalpojumus - skat. Nodarbinātības Valsta aģentūras mājas lapu (NVA)

 

2. iespēja: PAŠROCĪGA DARBA MEKLĒŠANA

Vietnes, kurās ir pieejama informācija par darba iespējām Eiropas institūcijās:

Darba piedāvājumi starptautiskajās organizācijās:

 
Vietnes, kurās pieejama informācija par darba iespējām dažādās pasaules valstīs:


Der atcerēties, ka nereti arī noteiktu valstu vēstniecību mājaslapās ir pieejama informācija par darbu, studijām un dzīvi interesējošajā valstī, kā arī mēdz būt pieejami droši tiešsaistes resursi darba atrašanai!


Noderīga informācija absolventiem, kuri ir bijuši nodarbināti ārvalstīs:

  • www.rttax.com/LV/rttax-about-lv - viss par iespējām atgūt pārmaksātos nodokļus cilvēkiem, kuri strādājuši ASV, Lielbritānijā, Īrijā, Norvēģijā, Holandē, Vācijā, Austrālijā, Jaunzelandē vai Kanādā

Kāda saite nedarbojas - mainījusies tās adrese? Lūdzu, uzrakstiet par to mums, lai nepilnību varam novērst: karjera@lu.lv