Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Jaunais vakanču portāls www.ekarjera.lu.lv
Pēdējās izmaiņas veiktas:
17.04.2015

Latvijas Universitātē (LU) ir ieviests jauns karjeras portāls www.ekarjera.lu.lv, kas septembrī pilnībā aizstās agrāko vakanču un CV portālu LU „E-karjera”, un būs pieejams gan latviešu, gan angļu valodā. Pagaidām portāls ir pieejams pamatā angļu valodā.

Ja meklējat darbu, vasaras darbu vai praksi, aicinām jau tagad ielogoties http://ekarjera.lu.lv/login, izmantojot LUIS lietotāja vārdu un paroli, un aplūkot pirmās piedāvātās vakances Latvijā vai ārzemēs. Ja Jums kā LU absolventam LUIS parole vairs nedarbojas, varat ielogoties, izmantojot LinkedIn vai Facebook kontu.

Portāls www.ekarjera.lu.lv ir veidots sadarbībā ar Dānijā dibinātu uzņēmumu „Graduateland”, kas veidojuši karjeras portālus daudzām Eiropā atpazīstamām augstskolām. „E-karjera” Latvijas Universitātes studentiem un absolventiem dos iespēju apzināt tūkstošiem darba iespējas ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā un citviet pasaulē.

Lai atvieglotu individuālā profila izveides procesu www.ekarjera.lu.lv, portālā ir piedāvāta iespēja automatizēti pārkopēt Linkedin.com profila datus uz www.ekarjera.lu.lv