Personības un vides loma veiksmīgas karjeras veidošanā
16.10.2017

PERSONĪBAS UN VIDES LOMA VEIKSMĪGAS KARJERAS VEIDOŠANĀ

Semināra mērķis
ir padziļināt izpratni par karjeras jēdziena būtību un savām spējām, interesēm, karjeras mērķiem un faktoriem, kas ietekmē profesionālās attīstības iespējas.

Seminārs palīdz apzināties savas personiskās un profesionālās intereses, izprast personības un vides faktoru ietekmi uz karjeras izvēles un veidošanas procesu, iemācīties efektīvāk izvirzīt karjeras mērķus un izstrādāt rīcības plānu, kā arī palīdz apzināties un mobilizēt iekšējos un ārējos resursus karjeras plānošanas un mērķu sasniegšanas procesā.

- Semināra tēmas:

• Karjeras izvēle un plānošana;
  • Personiskās un profesionālās intereses;
  • Personības un vides faktoru ietekme karjeras veidošanā;
  • Darba vērtības;
  • Karjeras mērķu izvirzīšana;
  • Rīcības plāna izstrādāšana;
  • Iekšējie un ārējie resursi savu mērķu sasniegšanā.

- Atsauksme no semināra dalībniekiem:

"Šis divu dienu seminārs bija tiešām ļoti saturīgs un noteikti izdevies! Uzskatu, ka šādi semināri studentiem ir ļoti nepieciešami, savu mērķu izzināšanā un personīgajā pilnveidē..."

- Darba metodes:

Seminārā tiks izmantoti dažādi praktiski vingrinājumi, pašizpētes metodes un diskusijas, lai veicinātu atsevišķu jautājumu izpratni, praktisku iemaņu izveidi. Dalībniekiem būs iespēja dziļāk iepazīt savas intereses un spējas, mērķus un resursus.

- Semināru vadīs:
Dace Siliņa- LU Karjeras centra karjeras konsultante, izaugsmes veicinātāja, semināru vadītāja

- Semināra laiki:
1. diena: 31. oktobris 2017.gads, 1600-1830 Raiņa bulvāris 19 - 43.auditorija
2. diena: 1. novembris 2017.gads, 1600-2000 Raiņa bulvāris 19 - 41.auditorija

Pieteikšanās uz semināru šeit

LU studentiem un absolventiem dalība seminārā ir bez maksas. Citu augstskolu studentiem vai absolventiem dalība seminārā ir par maksu - 90EUR (ar PVN). Dalībnieku skaits grupā - ierobežots.