"Sālsmaize pie darba devēja"
20.11.2015

"Sālsmaize pie darba devēja" ir pasākums, kura laikā studentiem ir iespēja viesoties kādā uzņēmumā vai iestādē. Viesošanās laikā studenti iepazīst reālo darba vidi, ar organizāciju saistītās darbības sfēras vai atsevišķas profesijas specifiku, kā arī attīstības iespējas konkrētā organizācijā.

Pasākuma "Sālsmaize pie darba devēja" aktivitātes tiek plānotas saskaņā ar uzņēmumu un iestāžu iniciatīvu un piedāvāto laiku. Pieteikšanās vizītēm notiek elektroniski, aizpildot pieteikuma anketu.

Sālsmaize "Mēness aptiekā"

2016.gada 11.aprīlī, 11:00-13:00, Brīvības ielā 74 "Mēness aptieka"  (AS Sentor Farm Aptiekas) viesos aicināja Medicīnas fakultātes Farmācijas bakalaura un maģistrantūras līmeņa programmu studentus.

Sālsmaizes laikā viesiem bija iespēja klātienē tuvāk iepazīt vienu no pieprasītākajām profesijām darba tirgū - farmaceita un farmaceita asistenta darbu. Pasākuma laikā dalībnieki varēja iepazīties ar leģendārās aptiekas "Kamēlija" vēsturi un aptiekas aizkulisēm. Ekskursijas laikā bija iespēja arī pieteikties uz prakses un/vai darba vietām uzņēmumā.

Saistīti raksti

"Mēness aptieka" Farmācijas programmas maģistratūras studentiem piedāvā unikālu iespēju saņemt pilnu finansējumu maģistratūras programmas apgūšanai

Te ir darbs, izaugsmes iespējas farmaceitiem!

"Sālsmaize pie darba devēja" pasākums tiek atklāts ar studentu viesošanos uzņēmumā "Cabot Latvia"

1. decembrī studentu grupa no Ekonomikas un vadības fakultātes viesojās uzņēmumā "Cabot Latvia", iepazīstoties ar uzņēmumā ražotajiem produktiem, organizācijas kultūru, dažādu departamentu darbību, kā arī piedaloties nelielā konkursā. Pasākuma fotogalerija skatāma šeit.

Saistīti raksti

Profesionālā bakalaura studiju programma Finanšu menedžments stiprina saiknes ar darba devējiem un citu valstu augstskolām