"Sālsmaize pie darba devēja"
25.05.2016

"Sālsmaize pie darba devēja" ir pasākums uzņēmumiem un iestādēm, kas vēlas stiprināt sava zīmola atpazīstamību, kā arī klātienē iepazīstināt Latvijas Universitātes studentus - topošos speciālistus - ar savu organizāciju, tās darbības specifiku, organizācijas kultūru un iespējām iesaistīties un profesionāli attīstīties uzņēmumā kā praktikantiem vai darbiniekiem.

Pasākums “Sālsmaize pie darba devēja” ir īpašs ar to, ka tā norises vieta ir uzņēmuma vai iestādes reālā darba vide.

Dalība pasākumā ir iespēja:

• veicināt organizācijai nepieciešamo speciālistu piesaisti tuvākā un tālākā nākotnē;
  • izcelt savu organizāciju konkurentu vidū, prezentējot uzņēmuma vai iestādes vidi un informējot par piedāvātajām karjeras iespējām;
  • informēt studentus par kādu no organizācijas īpašajiem piedāvājumiem, piemēram -  prakses programmu, darbinieku izaugsmes programmu, konkursu u.tml.
  • veikt savu ieguldījumu, izglītojot studējošos par nozares aktualitātēm, kā arī stiprinot studējošo izpratni par zināšanu pielietojumu praksē.
  • organizācijas un tās pakalpojumu/produktu popularizēšana  jauniešu auditorijai.

Ja vēlaties sadarboties pasākuma “Sālsmaize pie darba devēja” organizēšanā un piedāvāt studentiem iespēju paviesoties Jūsu organizācijā, esat laipni aicināti sazināties ar mums - varat mums rakstīt uz karjera@lu.lv, zvanīt (tālrunis  67034410), vai arī vienkārši aizpildīt pieteikšanās anketu

Katrs students, kas pieteiks dalību pasākumā, nāks ar savu sālsmaizi – ar savām zināšanām, savu pieredzi, savu motivāciju un ambīcijām attiecībā uz izaugsmi un sasniegumiem.  "Sālsmaize pie darba devēja" ir vēl viena iespēja klātienē uzrunāt un iepazīt studentus un rosināt tos aizdomāties ne vien par zināšanu pielietojumu praksē, bet arī par reālām iespējām mērķēt augstāk un sasniegt vairāk.

Sālsmaize "Mēness aptiekā"

2016.gada 11.aprīlī, 11:00-13:00, Brīvības ielā 74 "Mēness aptieka"  (AS Sentor Farm Aptiekas) viesos aicināja Medicīnas fakultātes Farmācijas bakalaura un maģistrantūras līmeņa programmu studentus. Sālsmaizes laikā viesiem bija iespēja klātienē tuvāk iepazīt vienu no pieprasītākajām profesijām darba tirgū - farmaceita un farmaceita asistenta darbu. Pasākuma laikā dalībnieki varēja iepazīties ar leģendārās aptiekas "Kamēlija" vēsturi un aptiekas aizkulisēm. Ekskursijas laikā bija iespēja arī pieteikties uz prakses un/vai darba vietām uzņēmumā.

Saistīti raksti

"Mēness aptieka" Farmācijas programmas maģistratūras studentiem piedāvā unikālu iespēju saņemt pilnu finansējumu maģistratūras programmas apgūšanai

Te ir darbs, izaugsmes iespējas farmaceitiem!

"Sālsmaize pie darba devēja" pasākums tiek atklāts ar studentu viesošanos uzņēmumā "Cabot Latvia"

1. decembrī studentu grupa no Ekonomikas un vadības fakultātes viesojās uzņēmumā "Cabot Latvia", iepazīstoties ar uzņēmumā ražotajiem produktiem, organizācijas kultūru, dažādu departamentu darbību, kā arī piedaloties nelielā konkursā. Pasākuma fotogalerija skatāma šeit.

Saistīti raksti

Profesionālā bakalaura studiju programma Finanšu menedžments stiprina saiknes ar darba devējiem un citu valstu augstskolām