Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Par vakanču publicēšanu
Pēdējās izmaiņas veiktas:
20.04.2016

Portālā "E-karjera" www.ekarjera.lu.lv tiek publicēti prakses, darba vakanču sludinājumi, kā arī diplomdarbu tēmu piedāvājumi ne vien Latvijā, bet arī plašāk. Portāls ir izveidots sadarbībā ar dāņu uzņēmumu „Graduateland”, kas vienlaikus arī nodrošina portāla administrēšanu.

„Graduateland” tīklā ir ietveri vairāki vakanču portāli, ko izmanto augstskolas ASV, Beļģijā, Dānijā, Īrijā, Lielbritānijā, Lietuvā, Nīderlandē, Norvēģijā, Zviedrijā, un vakanču publicēšanas funkcija šo augstskolu portālos ir savstarpēji sasaistīta. Publicējot vakanci vienā no tīkla portāliem, ir iespējams vienlaicīgi uzrunāt arī citu valstu augstskolu studentus.

Lai publicētu vakances www.ekarjera.lu.lv, vispirms portālā ir jāpiereģistrējas, jāizveido sava pārstāvētā uzņēmuma profils. Arī studenti un absolventi reģistrējas portālā un atbilstoši savām interesēm var izvēlēties "sekot" noteiktu uzņēmumu profiliem, jaunumiem, kā arī atzīmēt kritērijus specifisku vakanču atlasei.

Darba devēji pēc reģistrēšanās un ielogošanās portālā var izvēlēties veidu, kā meklēt atbilstošos kandidātus. Portālā bez maksas iespējams publicēt darba un prakses vakanču sludinājumu tekstus uz 10 dienu ilgu termiņu. Taču lai mērķtiecīgāk uzrunātu kādu noteiktu programmu studentus, piemēram, e-pastā, Jūs arī varat iegādāties arī kādu no papildus pakalpojumiem:

- 99 EUR – cena par vakances publicēšanu ar 30 dienu ilgu termiņu, 5 paziņojumu sūtīšanu potenciālajiem kandidātiem.
- 330 EUR – cena par vakances publicēšanu PDF formātā ar 30 dienu ilgu termiņu, kā arī sludinājuma izcelšanu vakanču sarakstā un logotipa pievienošanu sludinājumam. Iespēja nosūtīt ziņu 25 potenciālajiem kandidātiem.
- 660 EUR – cena par jau iepriekš minētām iespējām, kā arī par e-pastu izsūtīšanu noteiktām mērķa grupām – konkrētu programmu, studiju kursu studentiem. Ir arī iespēja nosūtīt individuālu paziņojumu 50 potenciālajiem kandidātiem.

Visas cenas skatāmas arī šeit.

Atgādinām, ka līdz 2015.gada oktobrim uzņēmumi varēja izmantot LU portālā veidoto sadaļu ar vakancēm un CV datu bāzi. Ieskatam to varat aplūkot šeit, tomēr aicinām turpmāk izmantot www.ekarjera.lu.lv.